149 - Väggur gustaviansk

Föregående | Översikt | Nästa

768982

VÄGGUR, gustavianskt, bronserat trä, 1800-/1900-tal, höjd 50, bredd 33 cm.

Slitage, ej funktionstestat

Klockor/Ur, Gamla kassan, Moster Majas salong

768982 - 149 - Väggur gustaviansk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
149 - Väggur gustaviansk

Budhistorik (14 bud)
6110704
950
6110258
900
6110703
850
6110258
6110702
750

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.