151 - Bordsur empire

Föregående | Översikt | Nästa

768991

BORDSUR, empire, vit marmor, förgylld brons med svärtade detaljer, brons, dekor med sfinxer och medusahuvud, nyckel finns,1800-tal, höjd 37 cm

smärre skador
funktionen ej testad och garanteras ej
urtavlan med skador

Klockor/Ur, Gamla kassan, Moster Majas salong

768991 - 151 - Bordsur empire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
151 - Bordsur empire

Budhistorik (4 bud)

6108850
450
6113519
6108850
6100953

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.