154 - Väggkonsol gustaviansk

769081

VÄGGKONSOL, gustaviansk, trä med skurna detaljer, förgylld, 1700-/1800-tal, höjd ca 25, 30 x 19 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Moster Majas salong, Diverse

154 - Väggkonsol gustaviansk

Budhistorik (30 bud)
0
6157804
2 800
6156696
2 600
6151703
2 400
6155143
2 400

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK: