228 - Samovar pläter

Föregående | Översikt | Nästa

769151

SAMOVAR, pläter, 1800-tal, kvadratisk fot med fyra kulfötter, ringbitande lejonmaskaroner, höjd 48 cm

smärre lagningar
slitage

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

769151 - 228 - Samovar pläter
Din e-postadress

Fråga
Skicka
228 - Samovar pläter

Budhistorik (21 bud)
6099918
1 600
6099270
6099907
1 400
6099270
1 300
6099906

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.