165 - Miniatyrbordsur empire

Föregående | Översikt | Nästa

769185

BORDSUR, miniatyrmodell, empire, förgylld brons och vit marmor, förgylld bronsurtavlan märkt Goupil Vardon Cherbourg, 1800-tal, höjd 19 cm

funktionen ej testad och garanteras ej
nyckel saknas

Klockor/Ur, Gamla kassan, Moster Majas salong

769185 - 165 - Miniatyrbordsur empire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
165 - Miniatyrbordsur empire

Budhistorik (1 bud)

6113520
2020-08-03 21:53:40

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.