241 - Spegel empire

Föregående | Översikt | Nästa

770419

SPEGEL, empire, förgyllt / bronserat trä samt pastellage, delat glas, 1800-talets första hälft, ca 205 x 85 cm

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Matsalen

770419 - 241 - Spegel empire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
241 - Spegel empire

Budhistorik (21 bud)
6128475
6096258
1 900
6096258
1 300
6125663
6096258

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.