259 - Takkrona rokokostil

770922

TAKKRONA, liten modell, för 3 ljus, rokokostil, förgylld mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, Ø 20 cm

Bruksspår

Belysning, Ljuskronor, Gamla kassan, Matsalen

259 - Takkrona rokokostil

Budhistorik (5 bud)
0
1 700
6140286
6089638
950
6089638
6140285
750

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK: