1624 - Stor kaffepanna koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773435

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd inklusive handtag ca 35 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

773435 - 1624 - Stor kaffepanna koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1624 - Stor kaffepanna koppar

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.