486 - Pottskåp sengustavianskt

776619

POTTSKÅP / sängbord, sengustavianskt, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, låda, dörrpar, skivan med tråg, 1800-tal, höjd 78, 49 x 32 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (27 bud)
0
2 400
6156307
2 400
6156510
6156307
6156508
1 900

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK: