898 - Plåtburk Huntley & Palmers

Föregående | Översikt | Nästa

778033

HUNTLEY & PALMERS, kakburk i litograferad plåt, palettformad med motiv av rokokodam samt penslar i relief, tidigt 1900-tal, ca 25 x 20, höjd 5 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse, Gamla kassan, Kök

778033 - 898 - Plåtburk Huntley & Palmers
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6093601
6092649

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.