1437 - Ljusstakar och speglar mässing

Föregående | Översikt | Nästa

778224

LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, Lars Holmström, Arvika, höjd ca 10 cm, SPEGLAR, 1 par, mässingsram, möjligen sålda av Firma Svenskt Tenn, Ø 33 cm, 1900-talets mitt

Slitage, skevheter, skador

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Källaren, Speglar

778224 - 1437 - Ljusstakar och speglar mässing
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6086966
650
6102979
600
6086966

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.