912 - Polermaskin för knivar 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

778508

POLERMASKIN för knivar, trä, gjutjärn, Spong & Co, London, England, ca 1900, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

778508 - 912 - Polermaskin för knivar 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6115788
6108905
6108905

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.