1783 - Väggklocka jugend

Föregående | Översikt | Nästa

778528

VÄGGKLOCKA, jugend, bemålat trä, dekorerad urtavla / front i porslin, mekaniskt urverk, märkt GB, 1900-talets första hälft, ca 50 x 23 cm

Bruksspår, smärre nagg, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Gamla kassan, Gården

778528 - 1783 - Väggklocka jugend
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1783 - Väggklocka jugend

Budhistorik (3 bud)

6120150
6092506
6088251

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.