925 - Tehuva pärlbroderad 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

778753

TEHUVA, med pärlbroderier, 1800-tal, ca 17 x 39 cm

PROVENIENS: Birger Norén

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

778753 - 925 - Tehuva pärlbroderad 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
6109906
850
6104644
6097335
750
6094069
700
6094069

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.