983 - Jonas Åkesson skulptur

Föregående | Översikt | Nästa

779513

JONAS ÅKESSON (1879-1970), sittande mansfigur, gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 75 cm

PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé

Slitage, avslag / nagg kan förekomma

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

779513 - 983 - Jonas Åkesson skulptur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
983 - Jonas Åkesson skulptur

Budhistorik (21 bud)
6100141
3 200
6098767
6100140
6098767
2 800
6100136
2 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.