1105 - Objekt i kolonialstil

Föregående | Översikt | Nästa

781350

OBJEKT, 5 delar, i kolonialstil, bambu, 3 blompiedestaler i olika höjder, 1 brasskärm med bemålat skinn, 1 ställning för fågelbur

Bruksslitage, skador, senare "bur"

Diverse, Hem, Gamla kassan, Koloniala salongen, Möbler, Möbler

781350 - 1105 - Objekt i kolonialstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1105 - Objekt i kolonialstil

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.