1167 - Oidentierad konstnär oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

782261

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), nattlig hamnbild, olja på duk, ca 60 x 90 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

782261 - 1167 - Oidentierad konstnär oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.