4 - Matbord 1800-tal

782708

MATBORD, 2-delat, halvmåneforade delar, bonad björk, svarvade ben,1800-tal, höjd ca 77, Ø 172 cm

Renoverat, bruksslitage, iläggsskivor saknas

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

4 - Matbord 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
0
10 000
6156369
4 200
6154690
6156267
6154690
3 400

Slutpris SEK:
10 000
1 032 EUR, 1 232 USD
Utropspris SEK: