10 - P A Persson oljemålning

782736

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914), skånskt vinterlandskap, signerad P A Persson, olja på duk, ca 90 x 135 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

10 - P A Persson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
0
8 400
6142338
8 200
6114820
8 000
6114820
7 200
6136734
7 000

Slutpris SEK:
8 400
867 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
25 000