11 - Pär Siegård oljemålning

782740

PÄR SIEGÅRD (1877-1961), blomsterstilleben, signerad Pär Siegård, olja på pannå, ca 47 x 36 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

11 - Pär Siegård oljemålning

Budhistorik (31 bud)
0
3 600
6153697
3 400
6155788
3 200
6153697
2 800
6155786
2 600

Slutpris SEK:
3 600
372 EUR, 444 USD
Utropspris SEK: