14 - Soffa 1930-tal

782748

SOFFA, Art Deco, textilklädd stomme, lösa, textilklädda plymåer, 1920-/30-tal, höjd ca 75, längd 205 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

14 - Soffa 1930-tal

Budhistorik (24 bud)
0
4 400
6154106
4 200
6156419
6154106
3 800
6155412
3 600

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK: