17 - Väggskåp 1700-/1800-tal

782800

VÄGGSKÅP, bonad ek, nyckelbrickor i mässing, dörr samt låda, 1700-/1800-tal, höjd ca 80, 65 x 35 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

17 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Budhistorik (20 bud)
0
2 800
6157604
2 600
6157369
2 400
6157369
6156091

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK: