19 - Stolar samt bankett

782817

STOLAR, 1 par, s k trafalgarmodell, mahogny, sitsar i flätad rotting, 1900-tal, höjd 80, sitthöjd 42 cm, samt BANKETT, rokokostil, bonad björk, rottingsits, 1900-tal, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

19 - Stolar samt bankett

Budhistorik (34 bud)
0
3 600
6157712
3 600
6157565
3 400
6157707
3 200
6157565

Slutpris SEK:
3 600
372 EUR, 444 USD
Utropspris SEK: