25 - Fåtöljer England

782853

FÅTÖLJER, regency, 1 par, s k scroll chairs, mahogny, sammetsklädsel, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 90, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

25 - Fåtöljer England

Budhistorik (35 bud)
0
8 800
6154728
8 600
6157324
8 400
6154728
8 200
6156642
8 000

Slutpris SEK:
8 800
908 EUR, 1 084 USD
Utropspris SEK:
2 500