27 - Litet klaffbord England

782863

KLAFFBORD, mahogny, låda i sargen, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 60, 51-98 x 71 cm

Bruksslitage, ställvis blekt

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

27 - Litet klaffbord England

Budhistorik (27 bud)
0
4 200
6157663
4 200
6157373
6156246
3 800
6157207
3 600

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK: