33 - Golvur 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

782877

GOLVUR, fodral i bonad ek, urtavla av mässing / tenn, 1700-/1800-tal, höjd ca 194, 47,5 x 25 cm

Slitage
smärre skador
SAV ansvarar ej för funktionen

Klockor/Ur, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782877 - 33 - Golvur 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
33 - Golvur 1700-/1800-tal

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.