33 - Golvur 1700-/1800-tal

782877

GOLVUR, fodral i bonad ek, urtavla av mässing / tenn, 1700-/1800-tal, höjd ca 194, 47,5 x 25 cm

Slitage
smärre skador
SAV ansvarar ej för funktionen

Klockor/Ur, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

33 - Golvur 1700-/1800-tal

Budhistorik (1 bud)

0
700
6137822

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK: