40 - Klaffbord mahogny

782911

MATBORD, klaffmodell, mahogny, England, 1800-tal, höjd ca 77 cm, 40-83 x 87 cm

Bruksslitage, avslag, spricka i skivan

Ändringar/tillägg
spricka i skivan

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

40 - Klaffbord mahogny

Budhistorik (15 bud)
0
1 700
6156458
6157261
6156458
850
6156273

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK: