1455 - Gåramålning

Föregående | Översikt | Nästa

784632

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), olja på duk, ca 70 x 100 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Källaren, Diverse

784632 - 1455 - Gåramålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1455 - Gåramålning

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.