1376 - Hermes herrfickur

Föregående | Översikt | Nästa
 
 
Auktionsnr
785504
 
Beskrivning

HERMÈS, fickur, gulddoublé, 1960-tal, manuell, plexiglas, world timer, cal Peseux 330, diameter 51,8 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet
 
 
 
Konditionsrapport
785504 - 1376 - Hermes herrfickur
Din e-postadress


Fråga
Skicka 
Föregående bildNästa bild
1376 - Hermes herrfickur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (17 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
6120460
2020-08-06 15:26:20
2 400
6091672
2020-07-25 14:22:01
2 200
6096700
2020-07-27 10:47:09
2 000
6091672
2020-07-25 14:22:01
1 700
6096697
2020-07-27 10:46:51
1 600
 * Ditt bud
 
2020-08-23, 10:00 
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
4 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund
Du kan lägga onlinebud fram till kl 10.00 den dagen då auktionen börjar. Auktionen avslutas som en slagauktion, möjlighet att bjuda via livebudgivning finns. Då det avslutas som slagauktion gäller inte ångerrätten på dessa föremål.

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK