1377 - Jaeger-LeCoultre reseur

Föregående | Översikt | Nästa

785511

JAEGER-LECOULTRE, reseur, 1900-talets mitt, manuell, mineralglas, 8 dagars gångreserv, läderklädd, 100x63x24 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, fodral med slitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

785511 - 1377 - Jaeger-LeCoultre reseur
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
6118846
1 300
6099137
6118810
6099137
6095186
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.