1381 - Certina herrarmbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

785520

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.136, cal 25-66, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, diameter 33,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, gravyr

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

785520 - 1381 - Certina herrarmbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1381 - Certina herrarmbandsur

Budhistorik (12 bud)
6107792
6091165
2 800
6107791
2 600
6091165
2 400
6107790

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.