1384 - Breitling herrarmbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

785535

BREITLING, armbandsur, krom, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 444723, cal Venus 170, läderarmband med spänne i vitmetall (ej original), diameter 32 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

785535 - 1384 - Breitling herrarmbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (19 bud)
6083313
4 600
6090641
4 400
6083313
4 200
6089292
6083313

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.