1385 - Omega Seamaster herrarmbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

785540

OMEGA, armbandsur, Seamaster, guld på stål, ca 1954, automatisk, plexiglas, boettnr. 2846-2848, verknr. 14886767, cal 501, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfälllet, SAV garanterar ej funktionen, stötskador, defekt läderarmband, slitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

785540 - 1385 - Omega Seamaster herrarmbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (19 bud)
6093065
3 600
6083311
3 400
6093064
3 200
6083311
6090214
2 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.