1390 - Omega herrarmbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

786068

OMEGA, armbandsur, stål, ca 1947, manuell, plexiglas, boettnr. 8821, 13322 (Denisteel, made in England), verknr. 11151611, 30T2.PC, fixoflexlänk, diameter 33 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

786068 - 1390 - Omega herrarmbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1390 - Omega herrarmbandsur

Budhistorik (17 bud)
6088850
5 000
6110709
5 000
6088850
4 800
6110708
4 600
6088850
4 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.