1391 - Omega Seamaster herrarmbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

786073

OMEGA, armbandsur, Seamaster, stål, ca 1961, manuell, plexiglas, boettnr. 14390-9-SC, verknr. 18471914, cal 285, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 35 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, bruksslitage och repor

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

786073 - 1391 - Omega Seamaster herrarmbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
6092104
650
6114488
600
6092104
550
6096885
500
6092104
450

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.