1656 - Diverse köksredskap

Föregående | Översikt | Nästa

786095

REDSKAP och FÖREMÅL för kök, 50 - 60 delar, olika redskap, bestick och föremål av olika typer, funktioner, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

786095 - 1656 - Diverse köksredskap
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1656 - Diverse köksredskap

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.