1172 - Väskor 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

786298

VÄSKOR / KORGAR, 5 st, flätade i bl a korg, halm, bambu, detaljer i skinn och metall, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 5 cm

Slitage, skador

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

786298 - 1172 - Väskor 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1172 - Väskor 1800-/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6124068
2020-08-08 01:06:51

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.