1540 - Speglar

Föregående | Översikt | Nästa

787162

SPEGLAR, 2 st, 1 spegel i rokokostil, träskuren, bronserad, 2000-tal, ca 70 x 80 cm, 1 spegel med bronserad dekor i pastellage, tidigt 1900-tal, eklektisk stil, ca 55 x 62 cm

Bruksspår respektive slitage / avslag

Speglar, Gamla kassan, Källaren

787162 - 1540 - Speglar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1540 - Speglar

Budhistorik (14 bud)
6105993
950
6097184
900
6105992
850
6097184
6105991
750

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.