1396 - Damarmbandsur silver Pallas Eppo

Föregående | Översikt | Nästa

789274

PALLAS EPPO, damarmbandsur, silver, 1970-tal, stela länkar, oval urtavla

slitage
funktionen ej testad och garanteras ej

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

789274 - 1396 - Damarmbandsur silver Pallas Eppo
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6096301
2020-07-27 06:52:54

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.