1671 - Äldre frukt- och grönsaksredskap

Föregående | Översikt | Nästa

789341

KÖKSREDSKAP, 7 delar, skivare, urkärnare, strimlare o dyl, gjutjärn, stål, aluminium, trä, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

789341 - 1671 - Äldre frukt- och grönsaksredskap
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6087226
2020-07-24 00:58:25

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.