1608 - Tillbringare England

Föregående | Översikt | Nästa

790333

TILLBRINGARE, i form av kvinnofigur, flintgods, England, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Bruksslitage, hårspricka

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren, Diverse

790333 - 1608 - Tillbringare England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1608 - Tillbringare England

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.