1708 - Trädgårdsstolar

790741

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st (2 + 2), bemålat trä och plåt respektive tråd och trä, omkring 1900-talets mitt, höjder ca 84 - 90, sitthöjder ca 43 - 47 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgårdsmöbler, Gamla kassan, Gården

1708 - Trädgårdsstolar

Budhistorik (20 bud)
0
2 600
6164781
2 400
6164557
6164728
6164557
1 800

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK: