1710 - Blombord rotting

790746

BLOMBORD, 2 delar / halvor, rotting med plåtinsatser, tidigt 1900-tal, höjd 101, 75 x 36 cm

Slitage, skador

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1710 - Blombord rotting

Budhistorik (8 bud)
0
3 200
6161994
1 600
6161715
6161715
1 300
6158450

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK: