1725 - Gjutjärnsurna på postament

Föregående | Översikt | Nästa

790813

URNA, gjutjärn, 1900-tal, ej ursprungligt postament, totalhöjd ca 57, Ø 27 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

790813 - 1725 - Gjutjärnsurna på postament
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6101230
700
6109693
650
6101230
600
6084610
550
6084610

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.