1733 - Ljuskrona 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

790836

LJUSKRONA, stomme av silvermålad metalltråd, 4 ljushållare, behängd med olikslipade glasprismor, 1800-/1900-tal, höjd ca 70, Ø 55 cm

Slitage, korrosion

Belysning, Ljuskronor, Gamla kassan, Gården, Diverse

790836 - 1733 - Ljuskrona 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
6117813
6083279
6083279
600
6117810
550
6083279
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.