Ed Finnell fotografi Sir Elton John

795198

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40.8x50.8 cm
Skador: Oramat

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (10 bud)
6110096
850
6109382
6110094
6109382
750
6110092
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.