IKEA slagbord

795951

IKEA, "Bergslagen", slagbord, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, bemålat, höjd ca 76, 142x117 cm

Skador: Bruksslitage

märke/fläck på skiva

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

IKEA slagbord

Budhistorik (8 bud)
6110086
4 400
6108403
4 200
6108403
2 800
6107981
500
6105890
450

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.