Takkrona tenn 1900-talets första hälft

796162

TAKKRONA, tenn, S.Hedberg Näshult, 1900-talets första hälft, 6 ljusarmar, dekor av örnar, höjd exklusive kedja ca 57 cm

Någon buckla, ytslitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-08-02 kl 14:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.