Armband 18k guld

796167

ARMBAND, 18k guld, x-länk, svenska stämplar Stockholm 1964, säkerhetslås, längd ca 19,5 cm, bredd ca 2,2 cm, vikt ca 35 g

Smärre slitage, ett säkerhetslås saknas

Guld/Smycken

Linnégatan 21, Norrköping

Armband 18k guld

Budhistorik (3 bud)

6104438
11 500
6102471
10 500
6101095
9 000

Slutpris SEK:
11 500
1 182 EUR, 1 347 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.