Vas

796559

VAS, 1700/1800-tal, Kina, hänklar i form av stiliserade fabeldjur, dekor i underglasyrblått, höjd ca 43 cm

Omfattande lagning upptill

Orientaliskt, Porslin

Rum 1

Vas

Budhistorik (10 bud)
6108913
850
6108581
6108580
750
6104584
700
6104049
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.